
9 nominaties voor de Coiffure Award 2025!!
Bon Ton Kappers Genomineerd voor de Coiffure Awards 2025!
- Heren regio Zuid
- Dames regio Utrecht, Zuid-Holland en Gelderland (2x)
- Avant Garde (2x)
- Young Talent Award
- Consumer Award
- Pers Award
- Team Award
Het harde werken, enthousiasme, passie, gedrevenheid, creativiteit en toewijding van bovenstaand team hebben ervoor gezorgd dat wij kans maken op maar liefst zeven categorieën van de twaalf prestigieuze Coiffure Awards 2025.
De Nederlandse en Engelse vakjury heeft deze nominaties voor ons bepaald:
negen in totaal! Tijdens het fantastische gala op zondagavond 18 mei in Studio 21 te Hilversum horen wij of we daadwerkelijk hebben gewonnen. Natuurlijk duimen we volop, maar deze negen nominaties zijn op zichzelf al geweldig. We laten je graag de foto's zien.
Heren regio Zuid
Kapper: Ton Terburg
Fotografie: Arjan Bevers
Visagie: Mireille Bevers-Brunt
Styling: Annet Veerbeek
Modellen: Hessel Jiggy Jay, Stan, Malek en Dylan
Van Modellenbureau New Generation
Bekijk hier alle nominaties voor Heren Zuid.
Dames regio Utrecht, Zuid-Holland en Gelderland (2x)
Kapper: Géromy Pattipeilohy
Fotografie: Sanne Grasdijk
Visagie: Elise Langenhuisen
Styling: Annet Verbeek
modellen: Oceana, Coco, Ania en Isabel




Fotografie: Arjan Bevers
Visagie: Mireille Bevers-Brunt
Styling: Annet Veerbeek
Modellen: Evita, Pleun, Emma Thaisa en Claire
Avant Garde Award (2x)
Kapper: Theo van Oldenbeek
Fotografie: Sanne Grasdijk
Visagie: Elise Langenhuisen
Styling: Annet Veerbeek
Modellen: Melle, Melanie, Myrtle
Kapper: Tamara Souisa
Fotografie: Sanne Grasdijk
Visagie: Elise Langenhuisen
Styling: Annet Veerbeek
Modellen: Julie, Xanne, Wenuri en Melanie van modellenbureau;s New Generation en In Between Models
Bekijk hier alle nominaties voor de Avant Garde
Young Talent Award & Pers Award

Kapper: Kim van Mil
Fotografie: Sanne Grasdijk
Visagie: Elise Langenhuisen
Styling: Annet Veerbeek
Modellen: Thaisa, Melanie, Wietske, Dana
Bekijk hier alle nominaties voor Young Talent
Consumer Award
Kapper: Ton Terburg
Fotografie: Arjan Bevers
Visagie: Mireille Bevers-Brunt
Styling: Annet Veerbeek
Model: Claire van Known Modelmanagment
TEAM AWARD
Coiffure Award
De Coiffure Award is al 33 jaar het toonaangevende evenement in de kapperswereld en geniet ook brede bekendheid bij consumenten. Wat het event sinds het begin krachtig maakt, is de onafhankelijkheid ervan. Het allereerste gala vond 32 jaar geleden plaats in Huis ter Duin, en sindsdien is de competitie uitgegroeid tot een springplank voor talloze succesvolle kappers van nu.
Wat houdt de Coiffure Award in? In 1992 sloegen Schwarzkopf Professional en Coiffure Media de handen ineen om de Coiffure Award te lanceren. Deze prestigieuze wedstrijd richt zich op haarmodefotografie en daagt de beste Nederlandse kappers uit om de felbegeerde prijzen te winnen. Een vakjury beoordeelt elke inzending op de perfecte balans tussen kapsel, visagie, styling en fotografie, waarbij de synergie tussen deze elementen cruciaal is. Met meer dan 2000 inzendingen worden alle creaties streng en onafhankelijk beoordeeld.
Waarom is de Coiffure Award belangrijk voor de kappersbranche? De Coiffure Award draagt bij aan de voortdurende ontwikkeling en groei van de kappersindustrie. Het evenement trekt de meest getalenteerde kappers van Nederland, die de nieuwste trends creëren en de standaard blijven bepalen. Samen vormen zij de frontlinie van de modewereld. De wedstrijd biedt inspiratie voor alle kappers, die deze innovaties integreren in hun eigen salons. Met een focus op kwaliteit en kennis van de laatste trends zorgen zij ervoor dat iedere klant de salon verlaat met een kapsel waar zij trots op zijn.